Miejsce pracy: Warszawa

Jakie będą Twoje zadania w naszej firmie?

  • analiza wierzytelności i jej zabezpieczeń w celu wyboru optymalnej drogi dochodzenia roszczenia
  • sporządzanie pism procesowych w toku postępowania sądowego, upadłościowego, egzekucyjnego
  • prowadzenie negocjacji związanych z dochodzeniem należności
  • analiza i ocena aktualnej sytuacji finansowej klientów
  • zarządzanie powierzonym portfelem klientów - w tym pozyskiwanie inwestorów
  • raportowanie dotyczące bieżącej realizacji celów oraz wyników podjętych działań

Czego oczekujemy?

  • wykształcenia wyższego prawniczego lub ekonomicznego
  • znajomości zagadnień z zakresu prawa gospodarczego, cywilnego, handlowego oraz upadłościowego
  • wysoko rozwiniętych zdolności negocjacyjnych, analitycznych oraz interpersonalnych
  • samodzielności i sumienności w realizacji powierzonych zadań
  • gotowości do odbywania podróży służbowych (czynne prawo jazdy kat. B)
  • postawy proaktywnej

Co oferujemy?

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • dostęp do dodatkowych benefitów
  • miejsce zapewniające rozwój oraz odkrywanie swoich możliwości

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o przesyłanie CV (z nazwą stanowiska w tytule) poprzez przycisk aplikowania.

TOP